LITSENTSID

Valige endale sobivaim litsentsi variant!

ID kood
ID kood – see kood koosneb sümbolitest, mis aktiviseerivad programmi. Sellisel võtmel puuduvad füüsilised detailid. Kasutaja saab võtit/koodi ilma piiranguteta üle viia ühelt arvutilt teisele. Selleks, et aktiviseerida arvutis ZWCAD programmi on vaja sisestada numbriline kood (seda on vaja teha ainult esimesel korral). ID koodi versioon sobib ainult juhtudel, kui kasutaja töötab ainult ühe arvutiga, soovitavalt sülearvutiga.

Litsentside minimaalne kogus on 1 tk.

Juhul, kui ID koodi kasutamine muutub võimatuks, näiteks arvuti kõvaketta vigastuse korral, siis palun kirjutage meile sellest aadressil: info@zwcadsoft.ee, sooviga saada litsentsi taastus.
ID koodi taastamine toimub TASUTA.

Koodiga USB võti
Litsentsi koodiga USB võti – aktiviseerimise kood asub USB mälupulk-võtmel. Selleks, et aktiviseerida Teie arvutis ZWCAD programmi peate asetama USB võtme vastavasse pessa ja sisestama litsentsi koodi (kood on vaja sisestada ainult esimesel aktiviseerimise korral). USB võtit saab kasutada samaaegselt ainult ühes arvutis, kuid ZWCAD programmi võite paigaldada mitmesse arvutisse. USB võtme versioon sobib olukordades kui kasutajal on vaja töötada mitmes arvutis (kuid mitte samaaegselt). Näiteks, töökoha arvutis, reisil olles või koduarvutis.

Minimaalselt väljastatakse 1 litsents.
Juhul kui Te kaotasite või vigastasite USB võtme, sellisel juhul peate soetama endale uue litsentsi.

Võrgu võti
Võrgulitsents (network licence) – sellel võtmel ei ole füüsilisi detaile. Selleks, et ZWCAD programmi aktiviseerida Teie arvutis, peate sisestama võrgu administraatorisse litsentsi numbrilise koodi. Võrgulitsents ``network`` sobib keskmistele ja suurematele büroodele. Programmi saab paigaldada mitmesse arvutisse, kuid samas hakkab programm tööle ainult neis kohtades, kus on soetatud vastavad litsentsid. Tingimus – arvutid peavad asuma ühes võrgus serveri arvutiga, millel on litsents. Selleks, et testida süsteemi, pakume ajutist koodi, mis aitab veenduda, kas antud litsentsi versioon hakkab tööle Teie büroos.

Minimaalselt väljastatakse 5 litsents.

Juhul kui võrgu võti on vigastatud, näiteks purunenud on kõvaketas, siis sellisel juhul palun saata meie aadressil info@zwcadsoft.ee taotlus litsentsi uuendamiseks. Võrgulitsentsi (network licence) uuendamine toimub TASUTA.

Võrguversioone saab taastada (Upgrade) ainult üheaegselt. Võrguversioone võib suurendada piiramatus koguses. Näiteks, 3 töökohaga ZWCAD Professional’i võib suurendada 4 või 5-ni jne.

Terminid:
Update - programmi värskendus, kogu ZWCAD soetatud versiooni kasutamise ajal tasuta.
Upgrade - tarkvara versiooni uuendamine. Näiteks, ZWCAD 2010 kasutaja soovib programmi asendada uuendatud ZWCAD 2017 versiooniga. Selline teenus on tasuline. Hinnapäringu küsimuses palun pöörduge müügiosakonna poole tel. +372 6225566.